Me autamme sinua uuden kotisi hankinnassa

Tavoitat palvelevan asuntomyyntimme sähköpostitse tai soittamalla! Ota yhteyttä!

Pääkaupunkiseutu  asuntomyynti.helsinki@peab.fi +358408019900
Turun seutu asuntomyynti.turku@peab.fi +358401391800
Tampereen seutu asuntomyynti.tampere@peab.fi +358401591700
Seinäjoki asuntomyynti.seinajoki@peab.fi +358401594900
Jyväskylä asuntomyynti.jyvaskyla@peab.fi  +358503723000
Vaasa asuntomyynti.vaasa@peab.fi +358400487500
Kuopio asuntomyynti.kuopio@peab.fi +358401636900
Oulu asuntomyynti.oulu@peab.fi +358401880460

Ota yhteyttä!

Heidi Ekman

Pääkaupunkiseutu

Puhelin: +358 50 395 0648
Sähköposti: heidi.ekman@peab.fi

Leena Sirkiä

Pääkaupunkiseutu

Puhelin: +358 400 685 461
Sähköposti: leena.sirkia@peab.fi

Birgitta Suovanen

Turun seutu

Puhelin: +358 40 181 6520

Riitta Kraneis

Tampereen seutu

Puhelin: +358 40 159 1700
Sähköposti: riitta.kraneis@peab.fi

Miinu Oinonen

Tampereen seutu

Puhelin: +358 40 159 1802
Sähköposti: miinu.oinonen@peab.fi

Liisa Puranen

Tampereen seutu

Puhelin: +358 400 628 560
Sähköposti: liisa.puranen@peab.fi

Simo Saarinen

Jyväskylä

Puhelin: +358 50 372 3000
Sähköposti: simo.saarinen@peab.fi

Birgit Teivaanmäki

Seinäjoki

Puhelin: +358 40 7132 103

Sofia Österåker

Vaasa

Puhelin: +358 40 048 7500
Sähköposti: sofia.osteraker@peab.fi

Essi Matchett

Oulu

Puhelin: +358 40 1880 460
Sähköposti: essi.matchett@peab.fi
Käytämme evästeitä. Jatkamalla sivustoon hyväksyt evästeiden käytön.